No result.

W czwartek , 6 stycznia 2022 r. o godzinie 15:00, spod kościoła pw. Bożego Ciała w Oleśnie, wyruszy, po raz pierwszy w Oleśnie, Orszak Trzech Króli. Przejdziemy ulicami miasta (ul. Małe Przedmieście, ul. Mostowa – obok Małego Parku, ul. Kościelna, ul. Rynek), by na oleskim Rynku spotkać się pod Ratuszem, gdzie trzej królowie złożą pokłon Nowonarodzonemu Bogu. Każdy z uczestników otrzyma koronę, by poczuć się jak król i śpiewnik, by wspólnie kolędować. Na oleskim Rynku trzej królowie oddają pokłon Nowonarodzonemu Bogu, a wszyscy mieszkańcy będą mogli rozgrzać się gorącą herbatą i wspólnym śpiewem kolęd.

Organizatorami Orszaku Trzech Króli są: Parafia Bożego Ciała w OleśnieUrząd Miejski w Oleśnie oraz Miejski Dom Kultury w Oleśnie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!