NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO  (08.01)

Niedziela ta zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego.

O godz. 14.00 nabożeństwo przed żłóbkiem dla dzieci, na które serdecznie zapraszamy dzieci

z rodzicami. W trakcie nabożeństwa będziemy mogli zobaczyć Jasełka, które przygotowały

dzieci wraz z nauczycielami z naszej szkoły. Po jasełkach odbędzie się ogłoszenie wyników i

wręczenie nagród w Regionalnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.

Dzisiejsza kolekta inwestycyjna, przeznaczona jest na węgiel.

WTOREK (10.01)

Msza św. godz. 6.30 w intencjach próśb i podziękowań oraz w intencjach żyjących i zmarłych czcicieli  św. Antoniego.

ŚRODA (11.01)

Msza św. szkolna o 7.45.

PIĄTEK (13.01)

Wieczorem na godz. 20.00 zapraszamy młodzież na WIECZÓR FRANCISZAKŃSKI.

Temat spotkania: ,,Nowy rok, nowy ja”; z nowym rokiem zawsze mamy masę postanowień, chcemy ,,zmieniać” życie, składamy obietnice (przed samym sobą), o których zapominamy i tak co roku… NIE WKRACZAJMY W TEN NOWY ROK SAMI, wejdźmy w ten rok z Nim! Niech Jezus towarzyszy nam w tym nowym roku, nowych postanowieniach. W planie spotkania konferencja, a następnie uwielbienie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie młodzież naszej parafii.

SOBOTA (14.01)

O godz. 6.30, 17.00 i 18.00 Msza św.

II NIEDZIELA ZWYKŁA  (15.01)

Msze święte o godz.: 7.00, 8.30 w j. niemieckim, suma o 10.00 i 11.30.

O godz. 15.00 nabożeństwo kolędowe przed żłóbkiem dla młodzieży.

Zapraszamy młodzież naszej parafii wraz z rodzicami i rodzeństwem.

Inne ogłoszenia:

1. Drodzy Parafianie: Odwiedziny Waszych domów i rodzin w ramach tegorocznej kolędy zakończyliśmy 3 stycznia br. Kierujemy do Was słowa podziękowania za Wasze oczekiwanie. Za wszelkie dobro, życzliwość, otwartość i rozmowę składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Przy furcie klasztornej są do nabycia: zdjęcia z naszej stajenki betlejemskiej i przyjmowane są intencje mszalne.

Dziękujemy za życzliwość oraz za złożone dary. Wszystkim życzymy spokojnej i błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia