III NIEDZIELA ZWYKŁA  (22.01)

8.00. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Najświętszej za ++ Tomasza i Jadwigę Lukosik, Józefa i Jadwigę szopa, za ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Jana Brodacki, ++ rodziców, siostrę i brata, za ++ rodziców Bernarda i Marię Syguła, + rodzeństwo z obu stron, za ++ z pokrewieństwa Brodacki, Trocha, Syguła i Kik i za dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK (23.01)

18.00. Do Miłosierdzia bożego za + Józefa z rodzicami Marią i Tomaszem, siostrą Marią, ze + bratem Teodorem i bratową, za ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA (28.01) Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła

18.00. Przez wstawiennictwo matki Bożej Nieustającej Pomocy, prosząc o potrzebne Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie w rodzinie siostry.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA (29.01)

8.00. Do Serca Pana Jezusa przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie w rodzinie i rodzinach dzieci.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego za + męża Eryka, za ++ rodziców Ignacego i Monikę z synem Jerzym, za ++ teściów i za wszystkich ++ z rodziny.