XIX NIEDZIELA ZWYKŁA (07.08)

8.00. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Święto i zdrowie z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego za + ojca Stefana w 20 rocznicę śmierci, za + matkę Gertrudę, za + ojca Jana, za ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK (08.08) Święto św. Ojca Dominika, prezbitera

16.00. Msza św. chrzcielna w dniu chrztu Diany Anny Kowalskiej w intencji rodziców, rodziców chrzestnych i rodzin Sklorz, Kowalski.

SOBOTA (13.08)

18.00. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej za + ojca, za ++ dziadków, za + szwagra i za dusze w czyśćcu cierpiące.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA (14.08)

8.00. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej za ++ rodziców Hildegardę i Bernarda z synem Józefem, ++ rodziców Waleskę i Leona, ++ Adelajdę i Jerzego oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i w rodzinach dzieci.

10.00. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie i rodzinach dzieci, za + ojca, dziadków, szwagra, za ++ z pokrewieństwa z obu stron i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.30. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże z okazji 60 rocznicy urodzin dla Piotr i jego rodziny oraz o życie wieczne dla + ojca Alberta.

17.00. Nabożeństwo Zaśnięcia i Wniebowzięcia NMP

PONIEDZIAŁEK (15. 08) UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

8.00. Do Matki Bożej Wniebowziętej za ++ Alfonsa Maciejok z rodzicami i za + Weronikę Meryk z mężem i synem.

9.15. /D/ Do Matki Bożej Wniebowziętej za + Krystynę Kochler, za + jej męża Stanisława, za ++ rodziców, za + rodzeństwo i za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00. I. Do Matki Bożej Wniebowziętej za żyjących i za ++ parafian, w intencjach pątników i gości.

II. Do Matki Bożej Wniebowziętej za żyjących i za ++ budowniczych kościoła i dobrodziejów.