XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA (31.07)

8.00. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Niepokalanego serca najświętszej Maryi Panny, za ++ rodziców Gertrudę i Alojzego, + córkę, synową, zięcia, ++ z pokrewieństw oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00.   Dziękczynna z okazji 50-lecia życia kapłańskiego ks. Franciszka Augustynioka.

WTOREK (02. 08) Święto NMP Anielskiej z Porcjunkuli

17.00. Do Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Klary z okazji 90-tych urodzin, za + męża i córkę oraz za ++ z rodzin Mrugała i Jendrosek.

I PIĄTEK MIESIĄCA (05.08)

19.00. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencjach Członków Róż Różańcowych, oraz w intencji Parafian przyjmujących obraz Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i Rodziców modlących się różańcem za swoje dzieci.

I SOBOTA MIESIĄCA (06.08) Święto Przemienienia Pańskiego

13.00. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marioli i Waldemara Gnoth.

18.00. Do Matki Bożej Królowej Wniebowziętej za żyjących za ++ dobrodziejów naszego kościoła.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA (07.08)

8.00. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Święto i zdrowie z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego za + ojca Stefana w 20 rocznicę śmierci, za + matkę Gertrudę, za + ojca Jana, za ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.