XII NIEDZIELA ZWYKŁA (19.06)

8.00. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Wniebowziętej za ++ rodziców z córką, teściów z synem, synową, chrzestną Teresę, Jana, Karola i za ++ z rodzin, dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00. Za żyjących i za ++ parafian i dobrodziejów kościoła.

PONIEDZIAŁEK (20.06)

18.30. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją w oktawie.

19.00. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Matki Bożej Wniebowziętej za + męża i ojca Bernarda, za ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK (21. 06) wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

18.30. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją w oktawie.

19.00. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z okazji kolejnej rocznicy ślubu oraz w rodzinach dzieci.

ŚRODA (22.06)

18.30. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją w oktawie.

19.00. Do Miłosierdzia Bożego za + Adelajdę w rocznicę śmierci oraz za + dziadków z obu stron o radość życia wiecznego.

CZWARTEK (23.06) UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

18.30. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją w oktawie.

19.00. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły i przedszkola z podziękowaniem za rok szkolny i katechetyczny oraz o błogosławieństwo, bezpieczeństwo i zdrowie na czas wakacji.+

PIĄTEK (24.06) UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

18.30. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

19.00. Do Miłosierdzia Bożego z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w całej rodzinie oraz o dary Ducha Świętego z okazji urodzin, za + ojca Tadeusza oraz za ++ dziadków i za ++ teściów.

SOBOTA (25.06) wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

18.30. Nabożeństwo do Najświętszych Serc Pana Jezusa i Matki Bożej.

19.00. Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Jana i Martę, Walentego, Irenę i Józefa, za ++ dziadków z obu stron.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA (26.06)

8.00. Za żyjących i za ++ parafian oraz dobrodziejów kościoła i klasztoru.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie oraz za ++ z rodziny o radość życia wiecznego.