III NIEDZIELA WIELKANOCNA (14.04)

8.00. Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Michała i Agnieszkę, + siostrę z mężem, ++ braci i bratowe i za ++ z pokrewieństwa.

10.00. Do Chrystusa Zmartwychwstałego za + męża Henryka Kaczmarek w kolejną rocznicę śmierci, za ++ rodziców Wiktora i Marię Bełkot oraz za ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK (15.04)

18.00. Do Miłosierdzia Bożego za ++ Pawła i Monikę z rodzicami i rodzeństwem, za + Wiktora i za ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA (20.04)

16.00. Do św. Rodziny i św. Rity, dziękując za otrzymane łaski, prosząc o dalszą

opiekę i zdrowie dla Ireny z okazji urodzin oraz dla całej rodziny i rodzin

dzieci.

18.00. Do Miłosierdzia Bożego za + Helenę Kaleja z mężem, za + córką Marią,

za ++ rodzicami, rodzeństwem i za dusze w czyśćcu cierpiące.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - DOBREGO PASTERZA (21.04)

8.00. Do Chrystusa Zmartwychwstałego za + męża Antoniego, za + siostrę, + brata, + bratową, za ++ rodziców z obu stron, za ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Annę i Bernarda Bardorz, dziadków z obu stron, + Łukasza Wlokę, ++ z pokrewieństwa Bardorz i dusze w czyśćcu cierpiące.