V NIEDZIELA WIELKANOCNA (28.04)

8.00. Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie z okazji urodzin Dominiki, za ++ z całej rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.

10.00. Do Chrystusa Zmartwychwstałego i Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego w rodzinach z okazji urodzin syna i ojca chrzestnego.

PONIEDZIAŁEK (29.04) ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY SIENEŃSKIEJ

18.00. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem z otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie i dary Ducha Świętego dla dzieci.

WTOREK (30.04)

18.00. Do Chrystusa Wiecznego Kapłana o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne oraz za powołanych z naszej Parafii.

ŚRODA (01.05)

18.30. Nabożeństwo majowe

19.00. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Królowej Maja z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo Boże, zdrowie z okazji urodzin Weroniki i za ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

I CZWARTEK MIESIĄCA (02.05) Wspom. obow. św. Atanazego

18.30. Nabożeństwo majowe

19.00. Za wstawiennictwem Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo w rodzinie z okazji urodzin.

I PIĄTEK MIESIĄCA (03.05)

UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. MARYI PANNY, KRÓLOWEJ POLSKI

8.00. Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców z obu stronu.

9.30. Nabożeństwo majowe

10.00. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencjach Członków Róż Różańcowych, oraz w intencji Parafian przyjmujących obraz Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i Rodziców modlących się różańcem za swoje dzieci.

I SOBOTA MIESIĄCA (04.05) Wspom. obow. św. Floriana

17.00. Przez wstawiennictwo św. Floriana za żyjących i za ++ Członków OSP z Borek Małych.

18.30. Nabożeństwo majowe

19.00. Do Bożej Opatrzności i za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze opiekę, zdrowie w rodzinie i rodzinach dzieci.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA (05.05)

8.00. Do Królowej i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, dziękując za odebrane łaski i prosząc o dalszą opiekę i zdrowie oraz za ++ rodziców.

10.00. Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Maja w intencji Dzieci I Rocznicy Komunii Świętej, ich rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwa.